Najlepsi z najlepszych w roku szkolnym 2017/2018
Zakończyliśmy ocenianie postępów w nauce w bieżącym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim za wysiłek włożony w edukację, gratulujemy naszym uczniom osiągniętej wiedzy, umiejętności i wyników. Szczególnie cieszy fakt, że aż 11 osobom udało się osiągnąć średnią 5.0 i więcej (w poprzednim roku szkolnym były to 4 osoby - a więc zanotowaliśmy wzrost aż o 275% :-) )
Poniżej wyróżniamy te osoby, które osiągnęły najlepszą średnią w szkole oraz w swoich klasach.
Wyniki w nauce uczniów PZSP nr 2 w roku szkolnym 2017/2018
Najlepsi uczniowie w szkole:
(średnia 5,0 i więcej)
1. Adrian Basaj - 5,71 - 3ti - Technik informatyk
2. Jakub Warzych - 5,55 - 1ti - Technik informatyk
3. Klaudia Górska - 5,31 - 3ti - Technik informatyk
4. Marcin Kalinowski - 5,25 - 3me - Technik elektryk
5. Mateusz Sidor - 5,22 - 2ti - Technik informatyk
6. Arkadiusz Niżyński - 5,17 - 1mk - Mechatronik
7. Krzysztof Pośpiech - 5,15 - 1ti - Technik informatyk
8. Tomasz Pacha - 5,07 - 3me - Technik mechanik
9. Karolina Wymysło - 5,00 - 3ti - Technik informatyk
10. Aneta Kostrzycka - 5,00 - 3ti - Technik informatyk
11. Paweł Bławat - 5,00 - 1tż - Technik elektryk
Najlepsi uczniowie w technikum:
1. Adrian Basaj - 5,71 - 3ti - Technik informatyk
2. Jakub Warzych - 5,55 - 1ti - Technik informatyk
3. Klaudia Górska - 5,31 - 3ti - Technik informatyk
4. Marcin Kalinowski - 5,25 - 3me - Technik elektryk
5. Mateusz Sidor - 5,22 - 2ti - Technik informatyk
6. Krzysztof Pośpiech - 5,15 - 1ti - Technik informatyk
7. Tomasz Pacha - 5,07 - 3me - Technik mechanik
8. Karolina Wymysło - 5,00 - 3ti - Technik informatyk
9. Aneta Kostrzycka - 5,00 - 3ti - Technik informatyk
10. Paweł Bławat - 5,00 - 1tż - Technik elektryk
Najlepsi uczniowie w branżowej szkole/zasadniczej szkole zawodowej:
1. Arkadiusz Niżyński - 5,17 - 1mk - Mechatronik
2. Adrian Wagner - 4,83 - 1mk - Mechatronik
3. Damian Michajluk - 4,83 - 2mk - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
Najlepsi uczniowie w poszczególnych klasach i zawodach:
(średnia powyżej 4,0 lub najwyższa średnia w klasie/zawodzie)
1ti - Technik informatyk
Jakub Warzych - 5,55
Krzysztof Pośpiech - 5,15
Paweł Orłowski - 4,00
Piotr Procek - 4,00
Damian Szczytowski - 4,00
1tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych
Monika Wasylów - 4,63
Maria Kuriata - 4,11
Martyna Barlik - 4,00
1tż - Technik elektryk
Paweł Bławat - 5,00
1zz - Mechanik precyzyjny
Oskar Łuba - 3,59
Henryk Szwedo - 3,59
1zz - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
Grzegorz Krzyszczuk - 3,61
1mk - Kucharz
Martyna Liskiewicz - 3,27
1mk - Mechatronik
Arkadiusz Niżyński - 5,17
Adrian Wagner - 4,83
Piotr Markowski - 4,39
Filip Krząstek - 4,18
Mateusz Pec - 4,06
Marcel Pichowicz - 4,06
2ti - Technik informatyk
Mateusz Sidor- 5,22
Krystian Kaczanowski - 4,44
Aleksandra Barańska - 4,33
2ti - Technik elektryk
Hubert Biliński - 4,56
Jakub Kościewicz - 4,38
Maciej Potrzeba - 4,13
2tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych
Justyna Tomczyszyn - 4,07
Roksana Kula - 4,00
2zz - Monter mechatronik
Paweł Ostropolski - 4,53
Patryk Garski - 4,00
2zz - Mechanik precyzyjny
Krzysztof Święcicki - 4,40
Filip Surmiak - 4,33
Krystian Pochodzała - 4,13
2mk - Kucharz
Agnieszka Cichocka - 3,69
Kacper Kokociński - 3,69
Patrycja Pawłowska - 3,69
2mk - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
Damian Michajluk - 4,83
3ti - Technik informatyk
Adrian Basaj - 5,71
Klaudia Górska -5,31
Karolina Wymysło - 5,00
Aneta Kostrzycka - 5,00
Marcin Depta - 4,59
Bartłomiej Śmietana - 4,35
KamilKrygier - 4,24
Wojciech Zawada - 4,06
3tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych
Konrad Curyło - 4,61
Aleksandra Pogwizd - 4,61
Natalia Kopała - 4,56
Norbert Barański - 4,39
Wiktoria Stasiak - 4,17
Małgorzata Wawrzyniak - 4,00
3me - Technik elektryk
Marcin Kalinowski - 5,25
Bartłomiej Kmiecik - 4,00
3me - Technik Mechanik
Tomasz Pacha - 5,07
3zz - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
Paweł Warzycha - 4,42
Konrad Stasiak - 4,00
3mk - Kucharz
Michalina Adamowicz - 4,00
Aleksandra Topolska - 4,00
3mk - Mechanik precyzyjny
Dawid Krowicki- 4,50
Radosław Rajski - 4,00
4ti - Technik informatyk
Maciej Cebula - 4,92
Dawid Brzeziński - 4,58
Michał Gacki - 4,25
Anna Siekierska - 4,18
4tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych
Karolina Garbera - 4,50
Adriana Kuriata - 4,29
Wiktoria Dragun - 4,21
Daria Dragun - 4,14
Daria Pilecka - 4,14
Sandra Gruszczyńska - 4,07
Karolina Perlak - 4,00