Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 01.10.2021
W czwartek uczniowie 3 tż wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez firmę Develey.  Warsztaty poprowadził kucharz Paweł Filipiak  i dyrektor regionalny Dariusz Drukarczyk, którzy przyjechali do szkoły na zaproszenie kierownika Wydziału Edukacji, Kultury i Zdrowia Wojciecha Mielińskiego. Uczniowie, bazując na ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 30.09.2021
Kolejna dobra wiadomość dla naszej szkoły - dwa wnioski złożone przez nas w projekcie Aktywna Tablica uzyskały akceptację i już wkrótce szkoła wzbogaci się o sprzęt komputerowy (laptopy i monitory interaktywne) na łączną kwotę 28 ooo zł.czytaj dalej »
Data utworzenia: 30.09.2021
Zachęcamy do obejrzenia obrazów naszej uczennicy Oliwii Piwowarczyk - w witrynie Biblioteki Pedagogicznej, ul. Wrocławska 10. Naprawdę warto - są przejmujące !!!       Oliwia to kolejna utalentowana mieszkanka naszego powiatu, której prace przedstawiono w bibliotecznej „Galerii Średzkich ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 30.09.2021
36 596 złotych - tyle śrdków zdecydowała sie przekazać firma XEOS dla naszej szkoły. Fundusze te zostaną przekazane na wsparcie wyposażenia pracowni do nauki w zawodach żywieniowych i informatycznych. Bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie będą mogli uczyć się na nowoczesnym sprzęcie - i dziękujemy serdecznie !     ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010