Wyniki rekrutacji
Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
-lista osób przyjętych do klasy pierwszej
1. Stasiak Wiktoria
2. Barański Norbert
3. Wawrzyniak Małgorzata
4. Curyło Konrad
5. Kostrzycka Aneta
6. Kamińska Joanna
7. Siepietowska Patrycja
8. Kopała Natalia
9. Szczerba Paulina
10. Hawro Ewa
11. Smela Oliwia
12. Antosz Kamil
13. Baranowska Monika
14. Pogwizd Natalia
15. Walich Karolina
16. Trzuskowska Kinga
17. Topolska Aleksandra
18. Hucał Klaudia
19. Kozłowski Kamil
20. Siciarz Karolina
21. Krzyszczuk Weronika
22. Schaper Alicja
23. Bobola Natalia
24. Myszkowski Mateusz
25. Danielska Anna
26. Przędziuk Agata
27. Kopacz Klaudia
28. Fesz Radosław
29. Michalik Dominika
30. Zalejski Adam
31. Sidor Anna
32. Kachel Nikola
33. Kokocińska Aleksandra
34. Wargacka Joanna
Technikum Informatyczne
-lista osób przyjętych do klasy pierwszej
1. Śmietana Bartłomiej
2. Górska Klaudia
3. Sewielski Alan
4. Krygier Kamil
5. Wymysło Karolina
6. Kuriata Rafał
7. Tomaszewski Patryk
8. Myszkowski Krzysztof
9. Depta Marcin
10. Rajski Karol
11. Kuriata Patryk
12. Balawender Wojciech
13. Szczepaniak Karol
14. Caban Tomasz
15. Gdowski Mikołaj
16. Piasecki Kacper
17. Herbut Krystian
18. Buczak Michał
19. Jaworski Damian
20. Żany Radosław
21. Żukiewicz Eryk
22. Spałek Michał
23. Kobel Patryk
24. Kopała Aleksander
25. Zawada Wojciech
26. Wójcik Mateusz
27. Stradowski Dominik
28. Piąstka Kamil
29. Sakwa Patryk
30. Ogryzek Aleksandra
31. Kotula Piotr
32. Adamkiewicz Mariusz
33. Krzyszczuk Michał
34. Gwoździowski Aleksander
35. Stec Kacper
36. Fedec Patryk
37. Kołaczyński Kamil
38. Basaj Adrian
39. Bolanowski Dominik
40. Kurczab Szymon
41. Sidorski Stanisław
Technikum Mechaniczne
-lista osób przyjętych do klasy pierwszej
1. Bekieszczuk Norbert
2. Marcjan Sebastian
3. Boczar Hubert
4. Soja Piotr
5. Czeszejko Kamil
6. Jastrzębski Dawid
7. Bąk Brajan
8. Hen Konrad
9. Pacha Tomasz
10. Koba Paweł
Technikum Elektryczne
-lista osób przyjętych do klasy pierwszej
1. Kalinowski Marcin
2. Kmiecik Bartłomiej
3. Abrahamowicz Igor
4. Bajor Wiktor
5. Topolski Przemysław
6. Mółka Krystian
7. Kalarus Oskar
8. Borkowski Szymon
9. Fabiniak Filip
ZSZ Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
-lista osób przyjętych do klasy pierwszej
1. Stasiak Konrad
2. Waśków Aleksander
3. Lach Patryk
4. Zawada Damian
5. Warzycha Paweł
6. Kostrzewa Dawid
7. Balawender Daniel
8. Kuriata Konrad
9. Pawłowski Sebastian
10. Bryk Bartłomiej
11. Ożóg Sebastian
12. Kantor Paweł
13. Olejnik Marek
ZSZ Mechanik pojazdów samochodowych
-lista osób przyjętych do klasy pierwszej
1. Matuśkiewicz Patryk
2. Honc Mateusz
3. Kruźlak Justyna
4. Pałka Maciej
5. Makówka Przemysław
6. Łacina Patryk
7. Błaszkiewicz Mateusz
8. Pawlikowski Łukasz
9. Skałban Wojciech
10. Andrasik Łukasz
11. Kowalczyk Damian
12. Pawlak Damian
13. Białowąs Marcin
14. Kramarzewski Konrad
15. Kłodnicki Kamil
ZSZ Kucharz
-lista osób przyjętych do klasy pierwszej
1. Wardzyk Kacper
2. Hućko Dominika
3. Kuriata Martyna
4. Korgól Anna
5. Łuba Katarzyna
ZSZ Mechanik precyzyjny
-lista osób przyjętych do klasy pierwszej
1. Kilian Mateusz
2. Krowicki Dawid
3. Bukała Damian
4. Nowak Sebastian
5. Lech Mateusz
6. Kiejna Norbert
7. Rymarowicz Gabriel
8. Pochodzała Krystian
9. Rajski Radosław
10. Buczkowski Marcin
11. Wróbel Maciej
12. Kurowski Michał
13. Hamryszak Gracjan
14. Żórawski Adrian
15. Gabryliszyn Marcin
16. Wójtowicz Bartosz