19.03.2024 •

Klasy 2TI i 2TÅ» z wizytÄ… w siedzibie NGO w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej

14.03.2024 roku uczniowie klas 2TI i 2TÅ» w ramach podstaw przedsiÄ™biorczoÅ›ci uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez kierownika wydziaÅ‚u rozwoju przedsiÄ™biorczoÅ›ci i wspóÅ‚pracy z NGO UrzÄ™du Miasta i Gminy w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej Pana RafaÅ‚a Ratuszniaka. ZajÄ™cia dla przyszÅ‚ych przedsiÄ™biorców zorganizowano w siedzibie NGO w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej.
Pan RafaÅ‚ Ratuszniak opowiedziaÅ‚ również o ofercie miasta i gminy Åšroda ÅšlÄ…ska dla mÅ‚odych ludzi, którzy zamierzajÄ… podjąć wÅ‚asnÄ… dziaÅ‚alność gospodarczÄ…, jak również o Åšredzkim Inkubatorze PrzedsiÄ™biorczoÅ›ci, gdzie rozpoczynajÄ…cy pracÄ™ biznesmeni znajdÄ… kompleksowe wsparcie w zakresie preferencyjnych warunków dostÄ™pu do lokali biurowych, IT oraz specjalistycznych usÅ‚ug doradczych i szkoleniowych.
Z caÅ‚Ä… pewnoÅ›ciÄ… uczniowie klas 2TI i 2TÅ» wykorzystajÄ… w swoim zawodowym życiu praktyczne umiejÄ™tnoÅ›ci zdobyte podczas warsztatów dla przyszÅ‚ych przedsiÄ™biorców.
KK