19.03.2024 •

Klasy 2TI i 2TŻ z wizytą w siedzibie NGO w Środzie Śląskiej

14.03.2024 roku uczniowie klas 2TI i 2TŻ w ramach podstaw przedsiębiorczości uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez kierownika wydziału rozwoju przedsiębiorczości i współpracy z NGO Urzędu Miasta i Gminy w Środzie Śląskiej Pana Rafała Ratuszniaka. Zajęcia dla przyszłych przedsiębiorców zorganizowano w siedzibie NGO w Środzie Śląskiej.
Pan Rafał Ratuszniak opowiedział również o ofercie miasta i gminy Środa Śląska dla młodych ludzi, którzy zamierzają podjąć własną działalność gospodarczą, jak również o Średzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości, gdzie rozpoczynający pracę biznesmeni znajdą kompleksowe wsparcie w zakresie preferencyjnych warunków dostępu do lokali biurowych, IT oraz specjalistycznych usług doradczych i szkoleniowych.
Z całą pewnością uczniowie klas 2TI i 2TŻ wykorzystają w swoim zawodowym życiu praktyczne umiejętności zdobyte podczas warsztatów dla przyszłych przedsiębiorców.
KK

• Rekrutacja