26.10.2023 •

Festiwal Piosenki Niemieckiej okazjÄ… do spotkania integracyjnego.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoÅ‚y uczestniczyli w spotkaniu osób ze Å›redzkich szkóÅ‚, przedszkoli i Åšrodowiskowych Domów Samopomocy w Piersnie i Åšrodzie ÅšlÄ…skiej. Powodem byÅ‚ Festiwal Piosenki Niemieckiej w Domu Kultury organizowany przez paniÄ… RenatÄ™ KopackÄ… wraz z innymi nauczycielami z OÅ›rodka Szkolno-Wychowawczego ze Åšrody ÅšlÄ…skiej i zaproszenie do uczestnictwa nauczycielki j. niemieckiego Renaty Bielskiej-Korban.
Klasy II SzkoÅ‚y Branżowej i III Technikum Informatycznego (wraz z wychowawczyniÄ… IlonÄ… Pietrzak) Å›ledziÅ‚y wystÄ™py sceniczne reprezentantów wszystkich placówek, a Powiatowy ZespóÅ‚ SzkóÅ‚ nr 2 w Åšrodzie Åšl. reprezentowaÅ‚ uczeÅ„ klasy III TI Szymon Szachniewicz, który zagraÅ‚ dwa utwory na trÄ…bce, jeden z repertuaru Eltona Johna, drugi utwór Ludwiga van Beethovena.
DziÄ™kujemy za zaproszenie i dÅ‚ugoletniÄ… wspóÅ‚pracÄ™! (rbk)