08.10.2023 •

Wycieczka do Średzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości

22.09.2023 roku  3 klasa technikum informatycznego w Powiatowym Zespole SzkóÅ‚ nr 2 w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej uczestniczyÅ‚a w zajÄ™ciach warsztatowych dla przyszÅ‚ych przedsiÄ™biorców. Uczniowie zostali przywitani w nowoczesnym biurowcu Åšredzkiego Inkubatora PrzedsiÄ™biorczoÅ›ci. ZajÄ™cia poprowadziÅ‚ Pan RafaÅ‚ Ratuszniak kierownik wydziaÅ‚u rozwoju, przedsiÄ™biorczoÅ›ci i wspóÅ‚pracy z NGO UrzÄ™du Miasta  i Gminy Åšroda ÅšlÄ…ska.

Pan RafaÅ‚ Ratuszniak opowiedziaÅ‚ również o ofercie Åšredzkiego Inkubatora PrzedsiÄ™biorczoÅ›ci, która skierowana jest do  osób rozpoczynajÄ…cych i od niedawna prowadzÄ…cych dziaÅ‚alność gospodarczÄ…  i dotyczy kompleksowego ich wsparcia w zakresie preferencyjnych warunków dostÄ™pu do lokali biurowych, IT oraz specjalistycznych usÅ‚ug doradczych i szkoleniowych.

MÅ‚odzież dowiedziaÅ‚a siÄ™, że Åšredzki Inkubator PrzedsiÄ™biorczoÅ›ci bÄ™dzie także miejscem wydarzeÅ„ biznesowych, promujÄ…cych lokalnych przedsiÄ™biorców.

Z caÅ‚Ä… pewnoÅ›ciÄ… uczniowie 3 klasy technikum informatycznego wykorzystajÄ…  w przyszÅ‚oÅ›ci praktyczne umiejÄ™tnoÅ›ci zdobyte podczas wizyty w Åšredzkim Inkubatorze PrzedsiÄ™biorczoÅ›ci.

KK