24.05.2016 •

Relacja i fotografie z Dni Otwartych PZSP2

22 kwietnia odbyÅ‚y siÄ™ Dni Otwarte w naszej szkole. Dla gimnazjalistów, którzy tego dnia zdecydowali siÄ™ nas odwiedzić uczniowie i nauczyciele szkoÅ‚y przygotowali wiele ciekawych wydarzeÅ„ i pokazów. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji oraz obejrzenia wszystkich zdjęć w naszej galerii.

Wszyscy goÅ›cie odwiedzajÄ…cy nas w tym dniu zostali serdecznie przywitani i podzieleni na grupy, które po kolei zwiedzaÅ‚y szkoÅ‚Ä™. Mogli obejrzeć galeriÄ™ prac graficznych naszych uzdolnionych uczniów, zrobić sobie pamiÄ…tkowe zdjÄ™cie. Uczniowie zadbali o opiekÄ™, oprawÄ™ muzyczna i multimedialnÄ…, poczÄ™stunek, itp.

Å»ywieniowcy wsparci pomocÄ… naszych absolwentów - teraz profesjonalnych kucharzy Hotelu Azyl z KÄ…tów WrocÅ‚awskich zaprezentowali umiejÄ™tnoÅ›ci gotowania i serwowania nowoczesnych daÅ„ (które bardzo smakowaÅ‚y wszystkim goÅ›ciom:-).

Informatycy  zorganizowali testy wiedzy komputerowej, konkurs skÅ‚adania komputera, pokaz tworzenia grafiki komputerowej z użyciem tabletów graficznych, informacje o zawodzie technika informatyka itp.

Mechanicy zaprezentowali ciekawe pomoce do nauki zajęć zawodowych, zaproponowali uczniom sprawdzenie swoich umiejÄ™tnoÅ›ci jazdy samochodem na specjalnie przygotowanych torze (z piÅ‚eczkÄ… umieszczonÄ… na masce auta :-), opowiedzieli o zaletach nauki zawodów mechanicznych i elektrycznych itp.

SzkoÅ‚Ä™ swojÄ… obecnoÅ›ciÄ… wsparli też pracodawcy, którzy zachÄ™cali do nauki przydatnych umiejÄ™tnoÅ›ci zawodowych.

Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom za wsparcie szkoły, uczniom i nauczycielom za pomysłowość i włożony wysiłek w przygotowanie całej uroczystości.
Dziękujemy także naszym gościom za udział w Dniach Otwartych i zapraszamy do nauki w naszej szkole - naprawdę warto :-)

WiÄ™cej zdjęć obejrzycie w Galerii. Film - już wkrótce.