Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Wersja wysokokontrastowa
Godziny pracy Szkoły:
poniedziałek - piątek 7.30 -15.30
A A A
Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
  • English
  • Polski
  • Deutsch
25.09.2012 •
mm •
 
...wydarzenia, osiągnięcia, sukcesy...
 
SPORTOWE
 
2016/2017

 
 

22 grudnia 2016 jak co roku rozegrany został turniej w piłkę siatkową o Puchar Henryka Urbana nauczyciele kontra uczniowie. Po zaciętej walce zwyciężyli uczniowie 3:2

Nauczycieli reprezentowali: Renata Zmierczak, Mariusz Kargol,  Łukasz Luks, Wiesław Maryniak, Marek Bystrzanowski, Piotr Smolka, Janusz Marcinkowski.

Uczniowie to: Bartłomiej Kmiecik, Marcin Kalinowski, Przemysław Topolski, Norbert Bekieszczuk, Tomasz Pacha, Brajan Bąk.

Sędzia główny: Mirosław Jania

Zabawa była wyśmienita. Gratulujemy wszystkim sportowej walki.

 
 
*************************

20 grudnia 2016 odbyły się rozgrywki w piłkę koszykową chłopców – licealiada.

I miejsce PZSP nr 2

Skład drużyny: Grad Patryk, Juchno Piotr, Pietryka Marcin, Spring Robert, Tomaszewski Patryk, Kuriata Patry, Brzostek Dawid, Piasecki Kacper, Buczak Michał

II miejsce PZSP nr 1

Sędzia główny Łukaz Luks, pomagali nauczyciele w-f

*************************

7 grudnia 2016  w Środzie Śląskiej odbywały się rozgrywki w piłkę koszykową dziewcząt- Licealiada.

I miejsce PZSP nr 1

II miejsce PZSP nr 2 

Zacięty mecz toczył się do ostatniej minuty. Dogrywka  wyłoniła zwycięzcę. Gratulujemy dziewczynom ambitnej walki.

 PZSP nr 2 w składzie: Kosobudzka Jadwiga, Olbert Dominika, Kula Roksana, Nerko Natalia, Pasik Natalia, Topolska Karolina, Tomczyszyn Justyna, Kopała Natalia.

 

Organizator: Ewelina Ciszewska, sędziowie: nauczyciele w-f

 
*************************
 

7 grudnia 2016 odbyły się w Oławie Między powiatowe rozgrywki w piłkę siatkową chłopców. Naszą szkołę reprezentowali : Bąk Brajan, Bekieszczuk Norbert, Kmiecik Bartłomiej, Biliński Hubert, Topolski Przemysław, Kalinowski Marcin, Czeszejko Kamil.

*************************

Dnia 16 listopada 2016 o godz. 9.00 rozpoczęły  się zawody w piłkę siatkową dziewcząt LICEALIADA pomiędzy PZSP nr 1 i PZSP nr 2. Szkoły reprezentowały po dwie drużyny, grały każdy z każdym.

PZSP nr 2A w składzie: Kula R,  Nerko N, Topolska k, Hutryk A, Pasik N, Olbert D, Tomczyszyn J.

PZSP nr 2B w składzie: Smela O, Pogwizd A, Baranowska M, Perlak K, Witwicka P, Tomczyszy U.

I miejsce – PZSP nr 1A

II miejsce- PZSP nr 1B

III miejsce- PZSP nr 2A

IV miejsce- PZSP nr 2B

Organizator: Renata Zmierczak, sędziowie: nauczyciele w-f

Gratulujemy zawodnikom.

*************************

4 listopada 2016 odbyła się w Środzie Śląskiej LICEALIADA -rozgrywki w piłkę siatkową chłopców pomiędzy PZSPnr 1 i PZSP nr 2. W zawodach wzięły udział po dwie drużyny z każdej szkoły , graliśmy systemem każdy z każdym.

I miejsce zajęła PZSP nr2A w składzie: Kalinowski M, Kmiecik B, Topolski P, Bąk B, Czeszejko K, Pacha T, Glista M, Kaczanowski K.

II miejsce PZSP nr 1A.

III miejsce PZSP nr 1B

IV miejsce PZSP nr 2B w składzie: Spring R, Pacha A, Bekieszczuk N, Szymaniak B, Janisz P, Surmiak F, Pacyna D, Olszewski M.

Organizator: Mariusz Kargol, sędziowie: nauczyciele w-f

 
*************************

27 października 2016 odbyły się SIS w piłkę siatkową chłopców. Zawody zaczęły się o godz.10.00

I miejsce – kl IIME w składzie: Kalinowski M, Pacha T, Czeszejko K, Topolski P, Kmiecik B, Bąk B.

II miejsce- kl III w składzie: Spring R, Pacha A, Bekieszczuk N, Glista M, Biliński , Kołucki K.

III miejsce – klIZSZ w składzie: Surmiak , Janisz P, Nowodczyński J, Pacyna D, Szymaniak  B, Tabasz G.

IV miejsce – kl ITeTi w składzie: Potrzeba , Bąkowski, Kościewicz, Olszewski M, Barlik F, Kaczanowski K,

Sędziowie: Renata Zmierczak, Ewelina Ciszewska, Mariusz Kargol

*************************

 20 października 2016 odbyły  się Szkolne Igrzyska Sportowe w piłkę siatkową dziewcząt:

I miejsce – kl II w składzie: Walich K, Pogwizd A, Baranowska M, Szachniewicz K, Szachniewicz A, Wymysło K.

II miejsce- kl I w składzie: Kula R, Pasik N, Nerko N, Topolska K, Olbert D, Tomczyszyn J, Hutryk A, Kosobudzka J, Góral S.

III miejsce – kl III w składzie: Witwicka P, Perlak K, Tomczyszyn U, Sznajder P, Siwek N, Dragun D.

Sędziowie: Renata Zmierczak, Ewelina Ciszewska, Mariusz Kargol.

*************************

17 października 2016  w hali sportowej przy ul. Wrocławskiej odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Patrona PZSP nr 2 im. Wincentego Witosa.

W zawodach uczestniczyli uczniowie z PZSP nr2 i PZSP nr 1 w Środzie Śląskiej- po dwie drużyny z każdej ze szkół.

I miejsce –PZSP nr1A,

 II miejsce-PZSP nr1B,

III miejsce–PZSP nr2 starsi,

 IV miejsce -PZSP nr2 młodsi.

Skład drużyny PZSP nr2 starsi: Pacha A, Gacki M, Spring R, Kamiński A, Kopała A, Szot M, Brzeziński P, Wysocki Ł, Łuszczyński A, Barański N, Glista M.

Skład drużyny PZSP nr2 młodsi: Zięcik D, Wójcik M, Czeszejko K, Pacha T, Kalinowski M, Topolski P, Bąk B, Stasiak K, Kmiecik B, Dowski M.

Wyróżnieni zawodnicy to: Wysocki Łukasz, Kmiecik Bartek

Głównym organizatorem Mariusz Kargol, pomocnicy Renata Zmierczak, Łukasz Luks, Ewelina Ciszewska

 
 

2015/2016
 
 
SZKOLNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
 
 
 
 
 
////////////////////////////////////////////////////////////
 

Wyniki 4 kolejki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

 

LP

 

DRUŻYNA

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

PKT

 

BRAMKI

 

1

III ZSZ-M

 

8-7

 

 

12-2

3-5

 

3

 

11-12

 

2

IV TI/ III TI

7-8

 

 

16-2

6-2

 

 

6

 

29-12

 

3

I TME

 

 

 

 

8-4

0-2

 

3

 

8-6

 

4

I MP/ ZSZ

2-12

2-16

 

 

 

2-6

 

0

 

2-16

 

5

I TI/TŻ

 

2-6

4-8

 

 

 

 

0

 

6-14

 

6

II TI/TŻ

5-3

 

2-0

6-2

 

 

 

6

 

7-3


 

Klasyfikacja strzelców:

1.     Modzelewski 13

2.     Szatan 8

3.     Dziadyk 7

4.     Pasik 6

5.     Gacki6

6.     Janisz 5

7.     Szot 4

 
 
////////////////////////////////////////////////////////////
 

Wyniki 3 kolejki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

 

LP

 

DRUŻYNA

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

PKT

 

BRAMKI

 

1

III ZSZ-M

 

8-7

 

 

 

3-5

 

3

 

11-12

 

2

IV TI/ III TI

7-8

 

 

16-2

6-2

 

 

6

 

29-12

 

3

I TME

 

 

 

 

8-4

0-2

 

3

 

8-6

 

4

I MP/ ZSZ

 

2-16

 

 

 

 

 

0

 

2-16

 

5

I TI/TŻ

 

2-6

4-8

 

 

 

 

0

 

6-14

 

6

II TI/TŻ

5-3

 

2-0

 

 

 

 

6

 

7-3


Klasyfikacja strzelców:

1.     Modzelewski 13

2.     Szatan 8

3.     Janisz 4

4.     Dziadyk 4

5.     Szot 4

6.     Kmiecik 4

 
////////////////////////////////////////////////////////////
 

Wyniki 2 kolejki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej 

 

LP

 

DRUŻYNA

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

PKT

 

BRAMKI

 

1

III ZSZ-M

 

8-7

 

 

 

3-5

 

 

 

2

IV TI

7-8

 

 

 

 

 

 

 

 

3

I TME

 

 

 

 

8-4

0-2

 

 

 

4

I MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

ITI/TŻ

 

 

4-8

 

 

 

 

 

 

6

II TI/TŻ

5-3

 

2-0

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja strzelców:

1.     Janisz 4

2.     Dziadyk 4

3.     Szot 4

4.     Kmiecik 4

5.     Szatan 3

6.     Modzelewski 3

 
 
////////////////////////////////////////////////////////////
 

Wyniki 1 kolejki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

Rozegrane mecze:
 
1tme-1ti/tż - 8:4
3zszm-2ti/tż - 3:5.
 Ranking strzelców bramek:
 
  1. Kmiecik - 4
  2. Szot - 3
  3. Bąk - 2
  4. Waśków - 2
  5. Wójcik - 2
  6. Tomaszewski - 1
  7. Szczepaniak - 1
  8. Spring - 1
  9. Kuriata - 1
  10. Głowacki - 1
  11. Buczko - 1
  12. Gacki - 1
 
 

KRONIKA  RÓŻNYCH WYDARZEŃ SPORTOWYCH
 
 
**********************
 

14.03.2016r. odbyły się rozgrywki w tenisa stołowego - LICEALIADA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH w Środzie Śląskiej  pomiędzy PZSP nr 1 i PZSPnr2.

Dziewczęta:

1 miejsce Bartosik Joanna PZSP nr1

2 miejsce: OLIWIA SMELA PZSP nr2

3 miejsce: DOMINIKA BUCZKOWSKA PZSP nr 2

4 miejsce : KAROLINA SICIARZ PZSP nr2

Skład naszej  drużyny dziewcząt: 1.Oliwia Smela kl. ITŻ, 2. Karolina Siciarz kl. ITŻ, 3. Agnieszka Mitura kl. IITŻ ,  4.Dominika Buczkowska kl. IVTŻ

CHŁOPCY:

1 miejsce: KMIECIK BARTEK PZSP nr2

2 miejsce: Kostrzycki Aleksander  PZSP nr1

3 miejsce: NIŻYŃSKI MATEUSZ PZSP nr2

4 miejsce: RYMAROWICZ GABRIEL PZSP nr2

5 miejsce: WYSOCKI ŁUKASZ PZSP nr2

6.miejsce: STYCZEŃ ALEKSANDER PZSP nr2

Skład drużyny chłopców PSZP nr2: 1. Rymarowicz Gabriel kl. IZMK, 2. Błaszkiewicz Łukasz kl. IZMK, 3. Stasiak Konrad kl. ZSZ, 4. Topolski Przemysław kl. ITME, 5. Kmiecik Bartłomiej kl. ITME, 6. Czeszejko Kamil kl. ITME, 7. Dziadyk Sebastian kl. IIIZSZ, 8. Pasik Mirosław kl. IIIZSZ, 9. Buczko Paweł kl. IIIZSZ, 10. Niżyński Mateusz kl. IIIZSZ, 11. Barański Robert kl. ITŻ, 12. Depta Marcin kl. ITŻ, 13. Kozłowski Kamil kl. ITŻ, 14. Styczeń Aleksander kl. IITŻ, 15. Cebula Michał kl. IITŻ, 16. Pacha Andrzej kl. IITŻ, 17. Darasz Dominik kl. IIZSZ, 18. Kręc Aleksander kl. IIZMK, 19. Wysocki Łukasz kl. IIZMK, 20. Witkowski Adrian kl. IIZMK,  21. Szatan Jakub kl. IVTI.

Gratulujemy

 
**********************
 

17.12.2015 Finał międzypowiatowy w piłkę siatkową chłopców 

Tego jeszcze nie było -  uczestniczyliśmy w nim pierwszy w historii szkoły

I miejsce ZSP nr 2 Oława

II miejsce ZS Milicz

III miejsce PZSP nr 2 Środa Śląska - ostatecznie byliśmy 3 drużyną finału międzypowiatowego

 Skład drużyny: Buczko Paweł, Pasik Mirosław, Pałka Daniel, Jastrzębski Dawid, Pacha Tomasz, Kalinowski Marcin, Kmiecik Bartłomiej, Bąk Brajan, Stasiak Konrad, Matuśkiewicz Patryk, Grad Patryk, Brzostek Dawid ,  Dobosz Patryk 

 
**********************
 

11.12.2015 - rozgrywki międzypowiatowe w piłkę siatkową chłopców

I miejsce PZSP nr 2 w Środzie Śląskiej - awans do finału międzypowiatowego
 
**********************
 

16.11.2015 - Licealiada – rozgrywki w piłkę siatkową chłopców

I miejsce PZSP nr 2 w Środzie Śląskiej - awans do rozgrywek powiatowych

 
 
 


 
 Zajęcia z wychowania fizycznego w naszej szkole odbywają się w dwóch obiektach:
  • w sali gimnastycznej na ul. Wrocławskiej 12 - regulamin
  • w Średzkim Parku Wodnym przy ul. Winogronowej 34 - regulamin
 
Przypominamy uczniom o przestrzeganiu regulaminów obowiązujących na tych obiektach oraz zachowaniu bezpieczeństwa podczas drogi do nich.
 
 
 
 
----------------------------------------
Redaktor strony: mgr Iwona Kargol
  • Rekrutacja
  • Librus - dziennik elektroniczny
  • Mobireg
  • Fronter
  • Plan lekcji
  • Zastępstwa
  • Szkolenie praktyczne
  • Erasmus
  • Galeria zdjęć
  • Multimedia
  • Nasze sukcesy
  • Nasi przyjaciele
  • Projekty unijne
  • Losy absolwentów
  • NLO

Newsletter