Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 17.08.2018
    Poniżej publikujemy zestaw podręczników obowiązujący w roku szkolnym 2018/2019 w poszczególnych typach szkół. Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w kiermaszu, który odbędzie się w połowie września - w bibliotece szkolnej będzie można odkupić książki od uczniów starszych klas.   ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 05.07.2018
  Letni, wakacyjny wypoczynek już się rozpoczął, jednak część z naszych uczniów ma możliwość spożytkować ten czas na praktyczną naukę zawodu oraz zarobienie dodatkowych pieniędzy. W ramach projektów "Zawodowy Dolny Śląsk" i "Czas na zawodowców" mają oni zorganizowane staże w okolicznych ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 05.07.2018
  Samorząd Szkolny Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 zorganizował zbiórkę soków, słodyczy i artykułów papierniczych we współpracy z Przedszkolem nr 1, Przedszkolem "Pod Topolą", Przedszkolem "Entliczek" i Szkołą Podstawową nr 3 w Środzie Śląskiej pod nazwą ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 26.06.2018
  - przypominamy nauczycielom, którzy się zgłosili, że jutro o godz. 9.00 spotyka się Zespół ds. rekrutacji.   - jutro odbędzie się również spotkanie uczniów chętnych do wyjazdu na praktyki zagraniczne do Włoch i Portugalii - w ramach projektu Erasmus+.   - trwają zapisy do Niepublicznego Liceum ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010