Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 24.10.2021
Trzy drużyny reprezentowały PZS nr 2 w III kulinarnym pojedynku kucharzy amatorów z terenu powiatu. I do tego dwie z nich zdobyły Nagrody Forum Sołtysów Powiatu Średzkiego po 300 zł: Ars Vivendi i Fajne Babki. Dodatkowo juror Mariusz Komenda ufundował nagrodę specjalną, którą była bluza Masterchefa. Dania uczniów ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 24.10.2021
Tradycyjnie już w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. 13 października klasa 3 TI/TŻ pod opieką wychowawczyni p. Joanny Tokarz przygotowała uroczysty apel pełen ciepłych słów, dobrych życzeń oraz ... śmiesznych scenek. Po apelu wicestarosta Sebastian Burdzy podziękował wszystkim pracownikom szkoły za ich ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 24.10.2021
A kto ciekawy nas odwiedził? Kolejna miła wizyta absolwenta - tym razem byłego ucznia technikum informatycznego, Adriana Basaja, obecnie studenta 3-go roku Politechniki Wrocławskiej. Adrian opowiadał uczniom kl. 1ti jak jest na studiach, czego się uczy na kierunku informatyka w optyce, dlaczego warto się uczyć w naszej szkole. Cieszy nas, że ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 24.10.2021
We wrześniu wszystkie klasy pierwsze PZS Nr 2 w Środzie Śląskiej uczestniczyły w zajęciach integracyjno-adaptacyjnych, zorganizowanych w formie całodniowych warsztatów, które odbyły się w Sali widowiskowej Centrum kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej. Dziękujemy bardzo Dyrekcji CKA za gościnę :)) ...czytaj dalej »
« 2 ...345...6 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010