Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 15.05.2024
 Samorząd Uczniowski przypomina, że 16 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Światła. To globalna inicjatywa, która pozwala co roku skupić uwagę i docenić światło i jego rolę w nauce, kulturze, sztuce, edukacji, zrównoważonym rozwoju oraz w dziedzinach tak różnych, jak medycyna, komunikacja i energia. Na datę ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 15.05.2024
 8 Maj - Narodowy Dzień Zwycięstwa. Święto obchodzone w rocznicę zakończenia II wojny światowej. Z tej okazji, uczniowie naszej szkoły brali udział w Powiatowym konkursie plastycznym pod hasłem,, Dzień Wolności i Radości ". Celem konkursu było stworzenie muralu. Motywem przewodnim było hasło,, Dzień Wolności i Radości ''. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 15.05.2024
 W połowie maja w imieniu podpisano porozumienie o współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewicz - PORT Polskim Ośrodkiem Rozwoju Technologii z Wrocławia. Współpraca dedykowana jest przede wszystkim dla naszej młodzieży i kadry pedagogicznejz PZS1 i PZS2. Zakres współpracy to wspólna realizacja przedsięwzięć w ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 15.05.2024
 Majówka to czas odpoczynku, ale również możliwość dodatkowych działań w "projektach unijnych" realizowanych w PZS2.   Uczniowie z 3 klasy branżowej szkoły w zawodzie mechatronik oraz mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych ukończyli szkolenie "Programowanie układów ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010