21.04.2024
Kwiecień był szczególnie pracowity dla uczniów naszych kierunków gastronomicznych.

Pan Piotr Smolka wraz z panem Andrzejem Kuriatą mieli przyjemność spróbować  pysznych pierogów ruskich oraz naleśników z serem i ananasem, które pod okiem pana Radosława Błaszczyka przygotowała klasa 2K. "Polecam - Smolka Piotr"
Kolejne pyszności w wykonaniu 2K przygotowywano w następnym tygodniu. Nikita wykonała kotleciki z piersi kurczaka w serowej panierce, Martyna serwowała pulpety z puree, Ewa smażyła kotlety bezglutenowe. W czasie gdy 2K pracowała w kuchni nr 2, w kuchni nr 1 Wojtek z 4TŻ ugniatał ciasto na pierogi z farszem mięsnym.

Natomiast klasa 5TŻ pod kierunkiem pani Iwony Zator prezentuje swoje przysmaki: tortille i desery Oreo, które były robione na specjalne zamówienie - Galę Młodych Talentów w Domu Kultury.

Smacznego!