Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 08.10.2023
  22.09.2023 roku  3 klasa technikum informatycznego w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Środzie Śląskiej uczestniczyła w zajęciach warsztatowych dla przyszłych przedsiębiorców. Uczniowie zostali przywitani w nowoczesnym biurowcu Średzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Zajęcia poprowadził Pan Rafał Ratuszniak kierownik ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 29.09.2023
 Za oknem piękna złota jesień, a na zajęciach praktycznych klasa 2 TŻ wykorzystuje dynię. Potrawę, którą przygotowaliśmy to wyśmienite risotto dyniowe z kurczakiem. Może i Was zainspiruje ta potrawa do kulinarnych eksperymentów. Smacznego:-) M. Kuczma       czytaj dalej »
Data utworzenia: 27.09.2023
 Agroshow to międzynarodowa wystawa rolnicza. Miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Swoją aktualną ofertę pokazują również producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, i innych branż związanych z rolnictwem. W. Maryniak K. Piątkowski     czytaj dalej »
Data utworzenia: 27.09.2023
 Uczniowie naszej szkoły wraz z kolegami z SP nr 3 i szkoły w Ramsloh uczestnicyli w wymianie polsko-niemieckiej w Krzyżowej. Spotkanie obfitowało w ciekawe zajęcia i inspirujące wycieczki, które sprzyjały wzajemnemu poznawaniu się i pracy w tolerancji.     czytaj dalej »
« 5 ...678...9 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010