25.01.2023 •

Seria szkoleń dla uczniów naszej szkoły !

Dużo dzieje siÄ™ w naszej szkole - wciąż trwa popoÅ‚udniowe szkolenie "SporzÄ…dzanie potraw...". Poniżej kilka zdjęć przepysznych potraw, które przyrzÄ…dzili uczniowie technikum żywienia i usÅ‚ug gastronomicznych pod okiem paÅ„ M. Drozd, H. Wronowskiej i I. Zator.

Również dla uczniów ksztaÅ‚cÄ…cych siÄ™ w tym zawodzie rozpoczÄ…Å‚ siÄ™ kurs "Serwis napojów mieszanych i alkoholi" - szczegóÅ‚y i zdjÄ™cia wkrótce.

Dobiega koÅ„ca również szkolenie "Tworzenie stron internetowych", podczas którego uczniowie technikum informatycznego, pod okiem M. Grzegorczyn, M. MaÅ‚ygi i D. Mateuszów  doskonalÄ… swoje umiejÄ™tnoÅ›ci z zakresu makietowania witryn, ich tworzenia oraz obsÅ‚ugi WordPressa.

A już wkrótce ruszÄ… kolejne szkolenia - druk 3D, grafika komputerowa, obsÅ‚uga programów do tworzenia schematów elektrycznych i elektronicznych, metrologia warsztatowa...

Wszystko to w ramach projektu "Powiat Średzki kształci zawodowo i profesjonalnie".