21.05.2021 •

Warto się uczyć w PZS2 !!!

Bardzo nam miÅ‚o, że absolwenci pamiÄ™tajÄ… o szkole i nas odwiedzajÄ…. Wczoraj wpadÅ‚ z wizytÄ… Tomek, który ukoÅ„czyÅ‚ technikum informatyczne w 2016r. Zaraz po szkole rozpoczÄ…Å‚ pracÄ™ w zawodzie - programowanie webowe w JavaScript, PHP. Obecnie wciąż siÄ™ zajmuje tworzeniem aplikacji, częściej wykorzystujÄ…c w swoich projektach Pythona i jego frameworki, a także przygotowuje siÄ™ do obrony pracy inżynierskiej na Politechnice WrocÅ‚awskiej.

Wspólnie też przygotowujemy dla uczniów, szczególnie tych, którzy od wrzeÅ›nia 2021r. rozpocznÄ… naukÄ™ w naszej szkole, niespodziankÄ™. Na poczÄ…tek warsztaty, podczas których Tomek na swoim przykÅ‚adzie pokaże Wam, czego siÄ™ uczyć, aby w przyszÅ‚oÅ›ci móc pracować w zawodzie technika informatyka, opowie o nowoczesnych projektach informatycznych realizowanych w branży webowej itp...

ZachÄ™camy równiez innych absolwentów do odwiedzania nas i dzielenia siÄ™ swoimi doÅ›wiadczeniami !!! BÄ™dziecie bardzo mile widziani ponownie w naszej szkole !!!