24.10.2021
Tradycyjnie już w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. 13 października klasa 3 TI/TŻ pod opieką wychowawczyni p. Joanny Tokarz przygotowała uroczysty apel pełen ciepłych słów, dobrych życzeń oraz ... śmiesznych scenek. Po apelu wicestarosta Sebastian Burdzy podziękował wszystkim pracownikom szkoły za ich pracę, a część wyróżnił nagrodami starosty. Nagrody pracownikom przyznał również dyrektor Mariusz Kargol. Po części oficjalnej wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

W drugim dniu - 14 października liczna grupa pracowników szkoły zwiedzała Świdnicę, gdzie pani przewodnik bardzo ciekawie opowiadała o historii miasta i jego najważniejszych zabytkach - Kościele Pokoju i Katedrze. Po krótkiej wycieczce spotkaliśmy się w restauracji Hotelu Azyl w Kątach Wrocławskich, gdzie szef kuchni (a także nasz nauczyciel przedmiotów zawodowych) Radek Błaszczyk ugościł nas pysznym obiadem.

Dziękujemy bardzo za wszystkie życzenia... a teraz z zapałem wracamy do codziennej pracy.