21.05.2021

Bardzo nam miło, że absolwenci pamiętają o szkole i nas odwiedzają. Wczoraj wpadł z wizytą Tomek, który ukończył technikum informatyczne w 2016r. Zaraz po szkole rozpoczął pracę w zawodzie - programowanie webowe w JavaScript, PHP. Obecnie wciąż się zajmuje tworzeniem aplikacji, częściej wykorzystując w swoich projektach Pythona i jego frameworki, a także przygotowuje się do obrony pracy inżynierskiej na Politechnice Wrocławskiej.

Wspólnie też przygotowujemy dla uczniów, szczególnie tych, którzy od września 2021r. rozpoczną naukę w naszej szkole, niespodziankę. Na początek warsztaty, podczas których Tomek na swoim przykładzie pokaże Wam, czego się uczyć, aby w przyszłości móc pracować w zawodzie technika informatyka, opowie o nowoczesnych projektach informatycznych realizowanych w branży webowej itp...

Zachęcamy równiez innych absolwentów do odwiedzania nas i dzielenia się swoimi doświadczeniami !!! Będziecie bardzo mile widziani ponownie w naszej szkole !!!