Wersja wysokokontrastowa
Godziny pracy Szkoły:
poniedziałek - piątek 7.30 -15.30
A A A
Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
  • English
  • Polski
  • Deutsch
05.07.2019 •

Chwalimy naszych uczniów !!!

Nadszedł czas na wyróżnienie tych, którzy w minionym roku szkolnym osiągali szczególne wyniki w nauce. Gratulujemy !!!
 
 
 

 

Najlepsi uczniowie w szkole:
średnia 4,75 i więcej

uczniowie otrzymujący świadectwo z wyróżnieniem - "biało-czerwonym paskiem"

2 ti

Warzych Jakub

5,95

3 ti

Sidor Mateusz

5,76

4 ti

Basaj Adrian

5,58

3 ti

Kaczanowski Krystian

5,18

2 ti

Pośpiech Krzysztof

5,16

4 ti

Górska Klaudia

5,09

2 mt

Wagner Adrian

5,00

2 te

Bławat Paweł

5,00

4 me

Kalinowski Marcin

4,92

3 ti

Sala Marcelina

4,82

4 em

Pacha Tomasz

4,82

3 zz

Ostropolski Paweł

4,80

2 mt

Niżyński Arkadiusz

4,77

4 ti

Wymysło Karolina

4,75

 

 

 




Najlepsi uczniowie w poszczególnych klasach i zawodach:
(średnia powyżej 4,0)


1ti - Technik informatyk

Bochenek Marcin

4,35

Andrasz Adam

4,25

Warzycha Filip

4,20

Banasiak Sandra

4,15

Makówka Dawid

4,15

Pękal Kacper

4,15

 

1tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych

Gutowska Julia

4,42

Milewicz Marta

4,37


1te - Technik elektryk

-
1mo - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

Szyjer Patryk

4,39

Turowicz Tobiasz

4,33

Banach Jakub

4,06


1k - Kucharz

Bedlińska Dominika

4,59


1mt - Mechatronik

Warzycha Kamil

4,56

Chlewicki Adam

4,39


2ti - Technik informatyk

Warzych Jakub

5,95

Pośpiech Krzysztof

5,16

Markowski Paweł

4,47

Szczytowski Damian

4,42

Orłowski Paweł

4,32

Drozdowski Krystian

4,21

Muzyka Jakub

4,16


2te - Technik elektryk

Bławat Paweł

5,00


2tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych

Kuriata Maria

4,00

Wasylów Monika

4,67


2mt - Mechatronik

Wagner Adrian

5,00

Niżyński Arkadiusz

4,77


2mp - Mechanik precyzyjny

-
2k - Kucharz

Cyran Adrianna

4,00


2mo - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

-
3ti - Technik informatyk

Sidor Mateusz

5,76

Kaczanowski Krystian

5,18

Sala Marcelina

4,82

Barańska Aleksandra

4,53


3tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych

Kula Roksana

4,22


3te - Technik elektryk

Biliński Hubert

4,20

Kościewicz Jakub

4,07


3zz - Mechanik precyzyjny / Monter mechatronik

Ostropolski Paweł

4,80

Święcicki Krzysztof

4,36

Surmiak Filip

4,15

Garski Patryk

4,07


3mk - Kucharz / Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

Hawro Ewa

4,36

Kokociński Kacper

4,00

Krzyszczuk Norbert

4,20

Michajluk Damian

4,70


4ti - Technik informatyk

Basaj Adrian

5,58

Górska Klaudia

5,09

Wymysło Karolina

4,75

Kostrzycka Aneta

4,67

Krygier Kamil

4,50

Depta Marcin

4,25

Zawada Wojciech

4,25

Śmietana Bartłomiej

4,17


4tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych

Curyło Konrad

4,43

Stasiak Wiktoria

4,43

Kopała Natalia

4,36

Pogwizd Aleksandra

4,21

Schaper Alicja

4,00

 

 

 

 
 
« powrót
  • Librus - dziennik elektroniczny
  • Plan lekcji
  • Szkolenie praktyczne
  • Erasmus
  • Nasze sukcesy
  • Nasi przyjaciele
  • Multimedia
  • Projekty unijne
  • Test
  • Fronter

Newsletter