Wersja wysokokontrastowa
Godziny pracy Szkoły:
poniedziałek - piątek 7.30 -15.30
A A A
Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
  • English
  • Polski
  • Deutsch
12.06.2019 •

SESJA EGZAMINACYJNA 2019

Egzaminy teoretyczne - 18.06.2019

- 12.00 - E04 Użytkowanie urządzeń i systemów mechatronicznych - 11 osób
- 10.00 - E07 Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych - 7 osób
- 12.00 - E08 Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych - 10 osób
- 10.00 - E12 Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych - 2 osoby
- 12.00 - E13 Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami - 18 osób
- 14.00 - E14 Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami - 20 osób
- 14.00 - E24 Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych - 8 osób
- 10.00 - M01 Użytkowanie pojazdów, maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w rolnictwie - 3 osoby
- 12.00 - M02 Obsługa techniczna oraz naprawa pojazdów, maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie - 7 osób
- 12.00 - M15 Montaż i naprawa maszyn i urządzeń precyzyjnych - 8 osób
- 10.00 - M17 Montaż i obsługa maszyn i urządzeń - 1 osoba
- 12.00 - M44 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń - 6 osób
- 10.00 - T06 Sporządzanie potraw i napojów - 16 osób + 12 osób
- 12.00 - T15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych - 19 osób

 

Egzaminy praktyczne

 

24.06.2019 - 9.00 - E04 Użytkowanie urządzeń i systemów mechatronicznych - DB, KC, PG, PJ, SM, JN
24.06.2019 - 15.00 - E04 Użytkowanie urządzeń i systemów mechatronicznych - PO, DP, BP, DZ, DŻ

28.06.2019 - 9.00 - E08 Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych -HB, JCh, MG, JK, KM, MP - 3te

24.06.2019 - 8.00 - E12 Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych - MG, MO - 3ti

26.06.2019 - 8.00 - E13 Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami - KB, AB, FB, JCh, MD, KD - 3ti
26.06.2019 - 12.00 - E13 Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami - MG, KKa, KKo, PL, MM - 3ti, RK - 4ti
26.06.2019 - 16.00 - E13 Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami - MO, MR, DR, MSa, MSi - 3ti, AS - 4ti

27.06.2019 - 8.00 - E14 Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami - AB, MB, MD, KG, KH, DJ, AK, KK, PK - 4ti, MA - abs
27.06.2019 - 12.00 - E14 Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami - RK, KM, KP, KR, AS, BŚ, PT, KW, WZ - 4ti

17.06.2019 - 9.00 - E24 Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych - IA, WB, SB, OK, MK, BK, PT, AW - 4te

1.07.2019 - 8.00 - M02 Obsługa techniczna oraz naprawa pojazdów, maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie - SH, NK, DM
1.07.2019 - 12.00 - M02 Obsługa techniczna oraz naprawa pojazdów, maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie - BS, GT, RŻ
1.07.2019 - 16.00 - M02 Obsługa techniczna oraz naprawa pojazdów, maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie - PD

28.06.2019 - 8.00 - M15 Montaż i naprawa maszyn i urządzeń precyzyjnych - KB, FŁ, AN
28.06.2019 - 12.00 - M15 Montaż i naprawa maszyn i urządzeń precyzyjnych - MP, KP, KS
28.06.2019 - 16.00 - M15 Montaż i naprawa maszyn i urządzeń precyzyjnych - FS, KŚ

27.06.2019 - 8.00 - M44 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń - BB, HB, KH, TP, PS, EŻ

25.06.2019 - 12.00 - T06 Sporządzanie potraw i napojów - MB, PB, KB, AC
25.06.2019 - 16.00 - T06 Sporządzanie potraw i napojów - PB, AH, PJ, AK
26.06.2019 - 8.00 - T06 Sporządzanie potraw i napojów - KK, JK, KK, RK
26.06.2019 - 12.00 - T06 Sporządzanie potraw i napojów - NN, DO, NP, PP
26.06.2019 - 16.00 - T06 Sporządzanie potraw i napojów - AP, KP, WS, KS
27.06.2019 - 8.00 - T06 Sporządzanie potraw i napojów - KŚ, JT, KT, WU
27.06.2019 - 12.00 - T06 Sporządzanie potraw i napojów - AW, NW, WW, AZ
27.06.2019 - 16.00 - T06 Sporządzanie potraw i napojów - PKo, PKu, AS, SS

17.06.2019 - 13.00 - T15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych - AK, MB, NB, KC, KH, JK, PK, AK, NK, DM, AP, ASch, ASi, OS, WS, PS, KW, JW, MW

Jeśli ktoś ma wątpliwości dotyczące terminu swojego egzaminu - prosimy o kontakt z Kierownikiem szkolenia praktycznego p. Kargolem.

« powrót
  • Rekrutacja
  • Librus - dziennik elektroniczny
  • Plan lekcji
  • Szkolenie praktyczne
  • Erasmus
  • Galeria zdjęć
  • Nasze sukcesy
  • Nasi przyjaciele
  • Multimedia
  • Projekty unijne
  • Test
  • NLO
  • Fronter

Newsletter