18.11.2018 •

Reprezentacja siatkarzy PZSP2 rozpoczęła rozgrywki.

16 listopada odbyły się szkolne rozgrywki w piłkę siatkową chłopców. Wzięło w niej udział 25 uczniów.

I drużyna – reprezentacja szkoły: Kalinowski Marcin, Pacha Tomek, Bąk Brajan, Glista Michał, Kmiecik Bartek, Topolski Przemek, Dłużeń Patryk, Kuriata Rafał.

II drużyna – reprezentacja klas II/III : Olszewski Mateusz, Kaczanowski Krystian, Więsek Kamil, Drozdowski Krystian, Kulas Franek, Bartkiewicz Patryk, Muzyka Jakub, Rajczakowski Konrad.

III drużyna – reprezentacja klas I : Pichlak Piotr, Boczkowski Jakub, Banach Jakub, Basicz Kacper, Krzemiński Kamil, Pietras Rafał, Szczepaniak Mateusz, Turowicz Tobiasz, Lesiak Mateusz.

I mecz reprezentacja szkoły - reprezentacja klas II/III 2:0 ( 25:9 , 25:16 )
II mecz reprezentacja szkoły – reprezentacja klas I 2:0 ( 25:15 , 25:11 )
III mecz reprezentacja klas I - reprezentacja klas II/III 2:1 ( 29:31 , 25:14 , 15:11 )

I MIEJSCE REPREZENTACJA SZKOŁY
II MIEJSCE REPREZENTACJA KLAS I
REPREZENTACJA KLAS II/III

--------------------------------------------

19.11 o godzinie 9.00 rozpoczynamy POWIATOWE ZAWODY Z PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW.

Reprezentacja szkoły:
Kuriata Rafał, Pacha Tomek, Kalinowski Marcin, Bąk Brajan, Glista Michał, Kmiecik Bartek, Topolski Przemek, Dłużeń Patryk, Turowicz Tobiasz, Boczkowski Jakub, Pichlak Piotr, Szczepaniak Mateusz, Kulas Franek, Rajczakowski Konrad, Drozdowski Krystian, Kozak Bartek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!!!!