Wersja wysokokontrastowa
Godziny pracy Szkoły:
poniedziałek - piątek 7.30 -15.30
A A A
Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
  • English
  • Polski
  • Deutsch
05.02.2018 •

Najlepsi z najlepszych

Zakończyliśmy ocenianie postępów w nauce w pierwszym półroczu. Dziękujemy wszystkim za wysiłek włożony w edukację, gratulujemy naszym uczniom osiągniętej wiedzy, umiejętności i wyników. Poniżej wyróżniamy te osoby, które osiągnęły najlepszą średnią w szkole oraz w swoich klasach.

Wyniki w nauce uczniów PZSP2 w I półroczu roku szkolnego 2017/2018
 
 
 
 



Najlepsi uczniowie w szkole:
(średnia 4,5 i więcej)

1. Jakub Warzych - 5,33 - 1ti - Technik informatyk
2. Adrian Basaj - 5,12 - 3ti - Technik informatyk
3. Mateusz Sidor- 4,88 - 2ti - Technik informatyk
4. Krzysztof Pośpiech - 4,74 - 1ti - Technik informatyk
5. Arkadiusz Niżyński - 4,60 - 1mk - Mechatronik
6. Hubert Biliński - 4,59 - 2ti - Technik elektryk
7. Marcin Kalinowski - 4,59 - 3me - Technik elektryk
8. Paweł Bławat - 4,53 - 1tż - Technik elektryk
9. Klaudia Górska -4,50 - 3ti - Technik informatyk
 

Najlepsi uczniowie w technikum:
1. Jakub Warzych - 5,33 - 1ti - Technik informatyk
2. Adrian Basaj - 5,12 - 3ti - Technik informatyk
3. Mateusz Sidor- 4,88 - 2ti - Technik informatyk
4. Krzysztof Pośpiech - 4,74 - 1ti - Technik informatyk
5. Hubert Biliński - 4,59 - 2ti - Technik elektryk
6. Marcin Kalinowski - 4,59 - 3me - Technik elektryk
7. Paweł Bławat - 4,53 - 1tż - Technik elektryk
8. Klaudia Górska -4,50 - 3ti - Technik informatyk

Najlepsi uczniowie w branżowej szkole/zasadniczej szkole zawodowej:
1. Arkadiusz Niżyński - 4,60 - 1mk - Mechatronik
 



Najlepsi uczniowie w poszczególnych klasach i zawodach:
(średnia powyżej 4,0 lub 2 najwyższe średnie w klasie/zawodzie)


1ti - Technik informatyk
Jakub Warzych - 5,33
Krzysztof Pośpiech - 4,74
Damian Szczytowski - 4,18

1tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych
Maria Kuriata - 3,74
Monika Wasylów - 3,68

1tż - Technik elektryk
Paweł Bławat - 4,53
Kacper Fedec - 3,34

1zz - Mechanik precyzyjny
Oskar Łuba - 3,88
Henryk Szwedo - 3,34

1zz - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
Grzegorz Krzyszczuk - 3,89
Piotr Chojnacki - 3,11

1mk - Kucharz
Natalia Ząbek - 3,47
Martyna Liskiewicz - 3,41

1mk - Mechatronik
Arkadiusz Niżyński - 4,60
Adrian Wagner - 4,28

2ti - Technik informatyk
Mateusz Sidor- 4,88
Aleksandra Barańska - 4,44
Krystian Kaczanowski - 4,20

2ti - Technik elektryk
Hubert Biliński - 4,59
Jakub Kościewicz - 4,06

2tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych
Justyna Tomczyszyn - 3,93
Roksana Kula - 3,87

2zz - Monter mechatronik
Paweł Ostropolski - 4,60
Dawid Pacyna- 3,67

2zz - Mechanik precyzyjny
Filip Surmiak - 4,40
Krzysztof Święcicki - 4,20

2mk - Kucharz
Agnieszka Cichocka - 3,92
Patrycja Pawłowska - 3,46
Kacper Kokociński - 3,46

2mk - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
Damian Michajluk - 4,18
Bartosz Szymaniak- 3,55

3ti - Technik informatyk
Adrian Basaj - 5,12
Klaudia Górska -4,50
Karolina Wymysło- 4,41
Bartłomiej Śmietana - 4,24
Aneta Kostrzycka - 4,18
Marcin Depta - 4,12
Wojciech Zawada - 4,00

3tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych
Konrad Curyło - 4,44
Norbert Barański - 4,33
Natalia Kopała - 4,17
Aleksandra Pogwizd - 4,11

3me - Technik elektryk
Marcin Kalinowski - 4,59
Bartłomiej Kmiecik - 3,56

3me - Technik Mechanik
Tomasz Pacha - 4,37
Brajan Bąk - 3,05

3zz - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
Dawid Krowicki - 3,85
Radosław Rajski - 3,54

3mk - Kucharz
Aleksandra Topolska - 3,91
Kamila Maj - 3,82

3mk - Mechanik precyzyjny
Konrad Stasiak - 3,92
Paweł Warzycha - 3,92

4ti - Technik informatyk
Maciej Cebula - 4,42
Dawid Brzeziński - 4,17
Michał Gacki - 4,08

4tż - Technik żywienia i usług gastronomicznych
Karolina Garbera - 4,29
Daria Pilecka- 4,00
« powrót
  • Librus - dziennik elektroniczny
  • Plan lekcji
  • Szkolenie praktyczne
  • Erasmus
  • Galeria zdjęć
  • Nasze sukcesy
  • Nasi przyjaciele
  • Multimedia
  • Projekty unijne
  • Test
  • NLO
  • Fronter

Newsletter