Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
13.11.2017 •

Wydarzenia sportowe

10 listopada o godzinie 8.00 odbył się kolejny mecz piłki siatkowej chłopców w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych.

Drużyna nr 1 : Bąk Brajan, Bekieszczuk Norbert, Pacha Tomek, Kalinowski Marcin, Kmiecik Bartek, Topolski Tomek.

Drużyna nr 2 : Stasiak Konrad, Glista Michał, Więsek Kamil, Kulas Franek, Dłużeń Patryk, Bochniak Dawid, Muzyka Jakub, Pichlak Piotr.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna nr 1
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!!!!

Już wkrótce kolejna dawka emocji i rywalizacji - ZAWODY POWIATOWE!!!!!

• Fronter
  • Zastępstwa