Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
03.04.2017 •

Ponownie Mateusz wygrał Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej

W piątek 24 marca w starostwie powiatowym w Środzie Śląskiej, odbyła się kolejna już edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy Pożarniczej.

Uczniowie, zwycięzcy eliminacji gminnych, musieli odpowiedzieć na szereg pytań dotyczących przepisów przeciwpożarowych oraz zasad postępowania na wypadek pożaru i innych zagrożeń. Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych najlepszy był uczeń naszej szkoły Mateusz Czerwiński, który drugi rok z rzędu wygrał rower. Drugie miejsce zajęła Adrianna Korczowa, a trzecie Damian Michaluk.

Serdecznie gratulujemy !!!

(zdjęcia: express-miejski.pl)