20.09.2015 •

10 turniej piłki nożnej o PUCHAR PATRONA PZSP NR 2 W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

W czwartek,  17 września 2015r. odbył się już 10 - jubileuszowy turniej piłki nożnej o PUCHAR PATRONA PZSP NR 2 W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ Wincentego Witosa.

Tradycyjnie do rozgrywek przystąpili przedstawiciele naszych dwóch średzkich szkół ponadgimnazjalnych. Rywalizacja przebiegałą w zaciętej, ale jednocześnie serdecznej atmosferze. Tylko jedna bramka zdobyta w meczu finałowym przesądziła o ostatecznym tryumfie naszych kolegów z PZSP nr 1.

Tabela końcowa turnieju:

1 miejsce – PZSP nr 1 –drużyna1

2 miejsce – PZSP nr 2  - drużyna 2

3 miejsce – PZSP nr 2  - drużyna 1

4 miejsce – PZSP nr 1 –drużyna 2

Najlepszy zawodnik turnieju – Maciej Kircuń

Najlepszy strzelec turnieju – Kamil Fudali

Najlepszy bramkarz turnieju – Piotr Janiec

Składy drużyn:

Drużyna zwycięska PZSP nr 1: Bartosik Dawid,  Andruszków Grzegorz, Dąbrowski Szymon, Dolak Krystian, Drzazga Zachariasz, Dutko Robert, Fudali Dawid, Kircuń Maciej, Stolarczuk Robert, Zmierczak Marek.

Drugie miejsce: PZSP nr 2 drużyna 2: Janiec Piotr, Szatan Jakub, Matuśkiewicz Patryk, Rymarowicz Gabryś, Wysocki  Łukasz, Spring Robert, Pasik Mirosław, Pochadzała Krystia, Siepietowski Radosław, Baranowski Robert, Markowski Marek, Bąk Brajan

Trzecie miejsce : PZSP nr 2 drużyna 1: Jastrzębski Dawid, Juchno Piotr, Grad Patryk, Pacha Tomasz, Kmiecik Bartek,Kamiński Artur, Hamryszak Gracjan, Rutkowski Aleksander, Modzelewski  Jakub, Krowicki Marcin, Kopała Aleksander, Dziadyk Sebastian.

Organizatorzy: Mariusz Kargol, Renata Zmierczak, Łukasz luks

Sędziowie:

Sędzia główny zawodów: Mariusz Kargol

Sędzia stolikowy: Renata Zmierczak

Sędzia meczowy:  Łukasz Luks

Sędzia pomocniczy: Ewelina Ciszewska

Gratulujemy wszystkim zawodnikom !!!

Serdecznie dziękujemy również sponsorom, którzy już od wielu lat fundują dla zwodników atrakcyjne nagrody. Są to: sponsor główny: Sylwia i Dariusz Hamkało – sklep Merkury, oraz Michał Honc – sklep sportowy, MAR-POL Mariusz Kargol.