Gratulacje dla najlepsyzch
Najlepsi uczniowie w szkole:
I miejsce - Tomasz Marszałek, kl. III ti, średnia: 5,73
II miejsce - Bartosz Pośpiech, kl. III ti, średnia: 5,33
III miejsce - Krzysztof Janisz, kl. II zszm, średnia: 5,23
IV miejsce - Wiktor Kołucki, kl. III zszm, średnia: 5,17
V miejsce - Michał Cebula, kl. I tż, średnia: 5,16
VI miejsce - Sebastian Dziadyk, kl. II zszm, średnia: - 5,15
VII miejsce - Daniel Wymysło, kl. I zszm, średnia: 5,13
Najlepsi uczniowie w poszczególnych klasach:
I tż
Michał Cebula - 5,16
Karolina Garbera - 4,74
Paulina Sznajder - 4,26
I ti
Dawid Brzeziński - 3,84
Bartłomiej Medyński - 3,69
I zszm
Daniel Wymysło - 5,13
Tomasz Zawisza - 3,88
I zszmk
Karolina Szarek - 4,31
II tż
Patrycja Karpyszyn - 4,13
Kinga Piwowarska - 3,67
Zofia Rogóż - 3,60
Bartłomiej Kulba - 3,53
II ti
Bartosz Gołda - 4,69
Bartłomiej Potrzeba - 3,94
II zszm
Krzysztof Janisz - 5,23
Sebastian Dziadyk - 5,15
Mirosław Pasik - 4,69
Damian Cięciała - 4,64
Kamil Wilk 4,15
Krystian Kuriata - 4,00
II zszmk
Krzysztof Koza - 4,92
Patryk Lisek - 4,58
Radosław Siepietowski - 4,25
Kamil Hawryluk - 4,27
Marek Lesiak - 4,0
III tż
Monika Tyczyńska - 4,17
Katarzyna Wietecha - 4,17
Katarzyna Spotek - 4,0
Magdalena Sołtys - 4,0
III ti
Tomasz Marszałek - 5,73
Bartosz Pośpiech - 5,33
Jakub Modzelewski - 4,80
Marcin Krowicki - 4,13
Grzegorz Szwedo - 4,07
Rafał Ożóg - 4,00
III zszm
Wiktor Kołucki - 5,17
Sebastian Drzyzga - 4,75
Adrian Chowaniec - 4,58
Łukasz Fedunciów - 4,50
Maciej Krowicki - 4,25
Patryk Szczepanowski - 4,17
Stefan Biszczak - 4,08
Robert Myszkowski - 4,00
Marian Sawicki - 4,00
III zszmk
Karolina Rzymska - 4,45
IV ti -
Kamil Miłkowski - 4,27
Kamil Bałka - 4,18
Bartłomiej Zawierucha - 4,18
Radosław Kotulski - 4,00
IV tż -
Katarzyna Broszko - 4,54
Frekwencja klas:
III ti - 85,8%
I tż - 85%
II ti - 83,8%
II zszm - 83,6%
II tż - 83,3%
III tż - 81,6%
III zszk - 80%
IV tż - 79,4%
I ti - 79%
III zszm - 76%
IV ti - 73,6%
I zszm - 73%
II zszmk - 69%
I zszmk - 61%
Frekwencja indywidualna najlepszych osób w klasie:
I tż - 98,87% Paulina Sznajder
I zszm - 98,86% Daniel Wymysło
I ti - 97,29% Maciej Cebula
II zszm - 96,89% - Krystian Kuriata
III zszm - 96,88% - Wiktor Kołucki
III ti - 96,78% Adrian Chylak
I zszmk - 96,70% Grzegorz Bujnowski
II tż - 96,69% Patrycja Karpyszyn
III zszk - 96,47% - Karolina Rzymska
II ti - 96,32% Patryk Dobosz
IV tż - 95,75% Katarzyna Broszko
III tż - 94,74% - Katarzyna Spotek
II zszmk - 91,70% - Patryk Lisek
IV ti - 88,07% - Mateusz Włodarski
Średnie ocen klas:
III ti - 3,80
III zszm - 3,56
IV ti - 3,35
II zszm - 3,33
III tż - 3,27
II zszmk - 3,25
III zszk - 3,22
IV tż - 3,18
II ti - 3,14
I zszm - 3,09
II tż - 3,02
I tż - 3,01
I ti - 2,84
I zszmk - 2,77