Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 06.10.2018
Portugalczycy każdy dzień zaczynają od kawy. W kawiarni, tylko turystów pyta się o to jaką kawę podać. Miejscowi, wiadomo… piją tylko mocne, pyszne espresso.     W Evorze jest mnóstwo miejsc, w których serwuje się : tosty, ciasta, ciasteczka, wytrawne przekąski.         ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 03.10.2018
27 września odbyły się tradycyjne otrzęsiny klas pierwszych. W pięciu konkurencjach pierwszaki udowodniły, że już nie są "Kotami"! Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili. Nagrodę główną - dowolny dzień bez pytania wygrała klasa 1TŻ. Gratulujemy! Poniżej kilka zdjęć - więcej na naszym facebooku.     ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 02.10.2018
Mamy już pierwsze informacje i zdjęcia z pobytu naszych uczniów w Portugalii i Włoszech:   Evora. Spacerkiem po katedrze. Może bliżej do Nieba?       Three coffees in a University Garden. W Evorze rzeczywiście mają dobrą kawę. Mamy jeszcze widok na drzewa pomarańczy oraz na miasto.     ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 02.10.2018
Na 20. Powiatowych Targach Pracy stoisko naszej szkoły przygotowane we współpracy z Winnicami Jaworek z Miękini uzyskało I miejsce w konkursie na "Najciekawsze stoisko prezentujące zawody deficytowe". Dodajemy kilka zdjęć z tego wydarzenia. Cieszymy się, że nasi uczniowie potrafią tak doskonale promować szkołę oraz swoje ...czytaj dalej »
« 3 ...456...7 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010