Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 23.12.2017
Radosnych świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku i refleksji, a w Nowym Roku dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia - życzy społecznść szkolna PZSP nr 2 w Środzie Śląskiej.   czytaj dalej »
Data utworzenia: 23.12.2017
W przedświąteczny czwartek uczciliśmy pamięć naszego kolegi Henryka Urbana rozgrywając tradycyjnie w ramach jego memoriału mecz siatkówki nauczyciele-uczniowie. Tym razem mecz był wyjątkowo zacięty i dopiero w piątym secie udało się nauczycielom wygrać. Szczególnie dziękujemy za udział w meczu przyjaciołom Henia, ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 23.12.2017
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Środzie Śląskiej (dawnego "Rolnika") 21 grudnia pojechali do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, aby przekazać karmę oraz materiały do wyściełania legowisk zebrane w ramach corocznej akcji "Pełna miska dla ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 19.12.2017
Uczniowie naszej szkoły, a dokładniej klas IV TŻ i II MK wyjechali na jednodniową wycieczkę do Niemiec, a konkretnie do przygranicznego miasta Görlitz. Właśnie odbywał się tam Jarmark Bożonarodzeniowy tzw. Schlesisches Christkindelmarkt, który mieliśmy okazję zobaczyć. Romantyczna atmosfera i bajowe dekoracje na Untermarkt ...czytaj dalej »
« 3 ...456...7 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010