Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 27.05.2020
Ze względu na bezpieczeństwo maturzyści wchodzą na egzaminy do szkoły o wyznaczonych godzinach. Informacja o nazwiskach zdających na poszczególnych listach i numerach sal egzaminacyjnych: Kl. 4 TI., kl. 4 TŻ - przez wiadomość w Librusie Pozostali maturzyści - wiadomość w sekretariacie. Prosimy o kontakt telefoniczny. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 26.05.2020
1.Na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa (zdający, nauczyciel, inny pracownik szkoły), bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. 2.Zdający, nauczyciel oraz każda inna osoba uczestnicząca w przeprowadzaniu egzaminu nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 14.05.2020
 Kolejny raz prezentujemy i zachęcamy do nauki - tym razem - TECHNIK ELEKTRYK.   czytaj dalej »
Data utworzenia: 09.05.2020
  Ostatnio dostajemy wiele pytań w sprawie rekrutacji, składania podań itp.   Drodzy ósmoklasiści - musicie się niestety uzbroić w cierpliwość - czekamy na odpowiednie rozporządzenia ministerialne. Obecnie (do 13 maja) trwają konsultacje społeczne w tej sprawie. Prawdopodobnie wniosek o przyjęcie do szkoły ...czytaj dalej »
« 3 ...456...7 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010