Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 15.05.2019
26 kwietnia naszą szkołę oficjalnie ukończyli maturzyści kształcący się w technikum w czterech zawodach: technik informatyk, technik elektryk, technik mechanik oraz technik zywienia i usług gastronomicznych. Uroczystemu pożegnaniu towarzyszyło rozdanie licznych nagród, słodki poczestunek przygotowany przez klasę 3tż, wesole wspomnienia i ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 02.04.2019
Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie sprawdzającym umiejętności programowania. Konkurs PIX 2019 – Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu – organizowany jest po raz pierwszy w maju 2019 jest multimedialnym konkursem dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Zostanie on w pełni przeprowadzony za ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 02.04.2019
Zapraszam chętnych uczniów PZSP nr 2 do "Dyskusyjnego Klubu Książki”. Spotykać się będziemy na długiej przerwie w każdy wtorek w bibliotece szkolnej. Zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pt. Kampania reklamowa wybranej książki”. Nagrody za udział w konkursie otrzymują: Aleksandra Barańska z klasy 3TI ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 31.03.2019
Co należy zrobić? Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie nakręcają film na temat hejtu, trwający max. 5 minut. Prace należy dostarczyć do 15 kwietnia b.r. do przedstawicieli Samorządu lub do opiekuna Samorządu P. Magdaleny Wilk. Osoby chcące wziąć udział są zobowiązane do zapoznania się z regulaminem. Regulamin dostępny jest u P. ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010