Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 28.02.2018
  Miło nam poinformować, że nasze koło informatyków „GEEKmistrz” zostało zakwalifikowane w ramach „Zawodowego Dolnego Śląska” do realizacji wspólnego projektu wraz z kołem naukowym robotyków KoNaR z Politechniki Wrocławskiej. Celem projektu będzie stworzenie robota klasy linefollower. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 28.02.2018
W poniedziałek, 26.02.2018r. rozegraliśmy II Turniej e-Sportowy w drużynowych grach LoL i CS:GO pomiędzy PZSP nr 1 i PZSP nr 2. Podobnie, jak w zeszłym roku - zanotowano remis. W LoL'a wygrała reprezentacja PZSP1 w składzie: Dawid Bator, Damian Rogóż, Kacper Gad, Łukasz Skrobot i Szymon Prusek. W CS:GO zwyciężyła drużyna PZSP2 w ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 26.02.2018
Dnia 15 lutego odbyły się ELIMINACJE STREFY LICEALIADY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. W zawodach uczestniczyli chłopcy i dziewczęta.   Reprezentacja chłopców: Kmiecik Bartek, Pawłowski Sebastian, Stasiak Konrad, Barański Norbert, Kaszuba Jakub, Błaszczak Maksymilian, Kulas Franek, Bartkiewicz Patryk, Jedziniak Kacper, Kozak Bartosz. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 16.02.2018
Zakończyliśmy ocenianie postępów w nauce w pierwszym półroczu. Dziękujemy wszystkim za wysiłek włożony w edukację, gratulujemy naszym uczniom osiągniętej wiedzy, umiejętności i wyników. Poniżej wyróżniamy te osoby, które osiągnęły najlepszą średnią w szkole oraz w swoich klasach. Wyniki w ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010