Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 16.02.2018
Zakończyliśmy ocenianie postępów w nauce w pierwszym półroczu. Dziękujemy wszystkim za wysiłek włożony w edukację, gratulujemy naszym uczniom osiągniętej wiedzy, umiejętności i wyników. Poniżej wyróżniamy te osoby, które osiągnęły najlepszą średnią w szkole oraz w swoich klasach. Wyniki w ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 16.02.2018
W poniedziałek (5.02.2018) tradycyjnie zorganizowaliśmy dla uczniów Technikum Informatycznego zabawy i rozgrywki. Jak zwykle najwięcej emocji wzbudził turniej klasowy w LOL'a. Ostatecznie zwyciężyła klasa 4ti w składzie Michał Gacki, Konrad Gmur, Adam Bronowicki, Maciej Cebula i Miłosz Ziental, a drugie miejsce zajęła 3ti. W ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 16.02.2018
Na naszym Facebook'u są już dostępne zdjęcia klasowe wykonane w czasie Mikołajków przez koło informatyków. Zdjęcia zamieszczamy bez selekcji i retuszu, aby każdy mógł wybrać sobie te, na których najlepiej wygląda :-)czytaj dalej »
Data utworzenia: 05.02.2018
2 lutego w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej odbyło się spotkanie, podczas którego został podpisany list intencyjny.   W spotkaniu uczestniczyli starostowie, dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Jolanta Bilińska, kierownik szkolenia praktycznego Mariusz Kargol, kierownik oświaty Zuzanna ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010