Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 06.04.2020
  Konkurs kulinarny pt. „Pomysł na wielkanocne danie".                 Konkurs kulinarny w okresie zdalnego nauczania jest skierowany do uczniów naszej szkoły z klas Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie kucharz. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 30.03.2020
Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują się do udostępnienia materiałów do przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego w Formule 2015. Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić próbę od 2 do 8 kwietnia br. To kolejny element wspólnych działań CKE i Ministerstwa ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 23.03.2020
Informujemy, że obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia do szkoły i na obiekty szkolne osobom niebędącym ich pracownikami.   czytaj dalej »
Data utworzenia: 19.03.2020
,,AKTYWNY = ZDROWY’’   Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywności fizycznej, większej lub mniejszej - ważne żeby się ruszać. Umiarkowany ruch to zdrowie, każdy to wie, dlatego chcemy zachęcić Was jeszcze bardziej do ruchu.   W konkursie biorą udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Konkurs polega na ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010